073-374-6880

פרופיל החברה

מוזס רישוי ותכנון היא חברה המטפלת בהליכי רישוי ותכנון בלבד. חברתנו מוציאה היתרי בניה בצורה היעילה, האפקטיבית והמהירה ביותר באזור המרכז. רוב עובדי החברה הינם יוצאי רשויות רישוי לשעבר, אנשים אשר מכירים היטב את המערכת ואת הליך הרישוי על בוריו.


המומחיות של משרדנו היא קידום הליכי רישוי. משרדנו פועל על מנת לקדם את הליך הרישוי ומתעסק אך ורק בהליכים אלה. היתרון שלנו על פני משרדים אחרים הוא ההיכרות המעמיקה ארוכת השנים עם רשויות הרישוי השונות אנו חברה שמתחייבת בטווח ברור של זמנים. צריך לדעת את הדרך. אנו יודעים לפעול בכל רשות שהיא, ובכל פרויקט בדרך המתאימה לו ביותר. אנו עובדים במסות גדולות ומכירים אותנו ברוב הרשויות. חשוב לזכור כי בהליכי רישוי כל טעות מזערית עלולה להביא לעיקובים משמעותיים. ואצלנו, אין טעויות


את שלב הביצוע והעיצוב מלווים אנשי המקצוע מהטובים בענף. יש לנו ידע וניסיון רב בפרויקטים מכל הסוגים ואנו מתחייבים לדאוג לצוות שיבצע את הפרויקט בצורה הטובה ביותר. התשלומים לחברה משולמים לאורך כל הליך הרישוי לפי קצב ההתקדמות הפרויקט. כך הלקוח יודע בכל רגע נתון איפה הוא נמצא בהליך וכמה זמן נשאר עד לשלב הבא.


השלב הראשון בכל פרויקט הוא הפקת דוח זכויות מפורט ובדיקת ייתכנות למגרש במחיר התחלתי. חבל על כל רגע שאתם חושבים מה לעשות על המגרש. פנו אלינו עוד היום ונפיק לכם דוח זכויות מפורט. תדעו בדיוק מה הן הזכויות הנותרות במגרש שלכם, כמה מטרים ביכולתכם להוסיף ומה ניתן לבנות במגרשכם. אל תבנו על מה שהשכן עשה או מה ששמעתם שניתן לעשות בשכונתכם. תקנים ותבעות מתעדכנות על בסיס חודשי.


צרו עימנו קשר עוד היום וקבלו תוך מספר ימים דוח זכויות מפורט למגרשכם

Skip to content