073-374-6880

קצת עלינו

מוזס רישוי ותכנון הוא משרד מוביל ומתווה דרך, הפועל מול רשויות מקומית, אזוריות ומרחביות במדינת ישראל. המנכ"ל והבעלים של החברה הוא אלדר מוזס, בוגר שנקר שהחל את דרכו במשרדי אדריכלים אך בתוך זמן קצר הבין שלצד התשוקה לתרשימים ותכניות התעניין גם בתהליכים המתרחשים מאחורי הקלעים. כך נוצר משרד "מוזס תכנון אדריכלי", המתמחה בקידום הליכי רישוי והיתרי בנייה עבור לקוחות פרטיים, אדריכלים ,מעצבים, יזמים וקבלנים.

קבלת היתר בניה הוא הליך ארוך הכולל מרכיבים רבים. ההתנהלות מול הרשות המקומית והמערכת המקוונת היא מורכבת, ארוכה, מתישה ומצריכה עיסוק רב בביורוקרטיה.

אנו ב"מוזס רישוי ותכנון אדריכלי" נלווה אתכם בכל תהליך הוצאת היתר הבנייה, נחסוך עבורכם את הביורוקרטיה באמצעות שירות מקצועי ומהיר. צוות העובדים שלנו כולל אנשי מקצוע עם נסיון ברשויות מקומיות ומחלקות רישוי, אשר התגייסו למען המטרה לפשט את הליך הרישוי , ליעל ולקדם אותו תוך התחייבות להוצאת היתר בנייה בזמן המהיר ביותר בישראל.

בכל רגע נתון המשרד שלנו מקדם מעל 120 בקשות להיתר בקרוב ל-40 רשויות בארץ, ביניהם חברות מהגדולות במשק. אנו מתחייבים לתת את השירות הכי טוב בתחום ואת הזמן המהיר ביותר לקבלת היתר בניה.

במשרדנו קיימת גם חטיבה לאדריכלות ובינוי ערים העוסקת בתחומים הבאים:

אדריכלות שימור מבנים, עיצוב בתי מלון, עיצוב בנייני מגורים, עיצוב חללים מסחריים, עיצוב פנים משרדים.

צרו אתנו קשר עוד היום ונשמח לתת לכם שירות בכל פרויקט שתרצו לעשות.

 

דילוג לתוכן