073-3746060

מים ופסולת

רישוי עסקים נועד למנוע מפגעים או מטרדים בסביבת העסק, מניעת מצבי סיכון לשלום הציבור, תנאי אבטחה נאותים מפני פריצות ושוד, בהתאם להוראות משטרת ישראל, כמו כן נושא הבטיחות בעסק נמצא בטיפול של משרד התמ"ת, משרד החקלאות ומשרד הבריאות מטפלים בענייני מניעת סכנת מחלות והידבקות בהן, מניעת זיהום של מקורות מים ועוד. ניתן לקבל רישיון לעסק לאחר אישור כל הגורמים שצוינו ולאחר בדיקת האישורים והמסמכים הרלוונטיים על ידי הרשות המקומית, המבצעת את הבדיקות הנדרשות ועמידה בתנאים המתחייבים בחוק. בעל העסק מחויב לעמוד בדרישות של הוועדה לתכנון ובנייה, איכות הסביבה, פיקוח עירוני, מים וביוב, תברואה ועוד.

תיאור התקנות הנדרשות עבור עסקים בתחום מים ופסולת

  • בעל העסק נדרש להגיש מסמך המפרט את סוגי הפסולת , יעדי פינוי הפסולת, מקום אחסון כלי אצירה ריקים, ביצוע פעולות תחזוקה, ניקיון, שטיפה ועוד.
  • בעל העסק מחויב לנקוט בכל דרך למניעת מפגעים סביבתיים כגון: פיזור פסולת או יציאה של הפסולת אל מחוץ לכלי האצירה, הפצת ריחות חזקים מתוך כלי האצירה, מניעת רעשים הקשורים לפעילות השוטפת של העסק.
  • בעל העסק מחויב לאחסן את כלי האצירה בהתאם לתקנות החוק, באופן שלא יהווה מטרד לסביבה.
  • בעל העסק מחויב לסמן את כלי האצירה כשייכים לעסק, עליו לספק פרטים כגון שם העסק, מספר טלפון, מספר כלי אצירה, סוג הפסולת.
  • בעל העסק מחויב לבצע שטיפה וחיטוי של כלי האצירה ושטיפת שאריות פסולת.
  • בזמן הובלת פסולת, בעל העסק מחויב לאטום את כלי האצירה על ידי יריעה אטומה.
  • בעל העסק נדרש להוביל שפכים מסוימים כגון שפכים סניטריים, שפכים שאינם מכילים חומרים מסוכנים, שפכים שמקורם מגידול ואחזקה של בעלי חיים וכדומה.
  • קיים איסור על הובלת שפכים המכילים חומרים מסוכנים או פסולת של חומרים מסוכנים.

מוזס רישוי ותכנון, הינו משרד העוסק בקידום הליכי רישוי, לרבות רישוי עסקים מכל סוג שהוא. בטיפול המשרד היום עסקים בתחום מים ופסולת. ההבדל בטיפול של מוזס רישוי ותכנון לעומת משרדים אחרים הוא שמשרדנו מטפל בכל הליכי הרישוי על כל היבטיו השונים מול גופים שונים לרבות משרד הבריאות, משרד העבודה ורווחה, המשרד להגנת הסביבה, משטרת ישראל, כיבוי אש ועוד.

נוסף על כך, מוזס רישוי ותכנון הינו משרד אשר עבר הכשרה מאסיבית במערכת רישוי זמין עם תחילת המעבר למערכת המקוונת בשנת 2016. כיום, המשרד הוא אחד המשרדים השולטים והבולטים ביותר במערכת רישוי זמין ברמה הגבוהה ביותר בארץ. מערכות המשרד מותאמות כולן למערכת רישוי זמין ומאפשרות התנהלות שוטפת ומדויקת מול רשויות הרישוי השונות. משרדנו מציע בדיקת היתכנות באופן מידי.

פנו אלינו עוד היום ונבדוק עבורכם אם העסק שאתם מעוניינים בהקמתו ניתן להכשרה באותו נכס, מה ההליך במסגרתו ניתן להוציא את רישיון העסק ומהו הזמן הצפוי להשלמת ההליך.פנו אלינו עכשיו וקבלו עוד היום דו"ח היתכנות והצעת מחיר.

קוביית רישוי עסקים

השאירו פרטים ואחזור אליכם בהקדם

דילוג לתוכן